Poprzedni temat «» Następny temat
Wstyd i strach przed pójściem do dentysty
Autor Wiadomość
kobieta_krk 
Pacjent

Wysłany: 2013-07-09, 18:55   

hehehehe, fajne powiedzenie:)))
Najważniejsze, że jesteś cała i zdrowa:)))
Nie kumam następującego: skoro zatoka zrobiła się po usunięciu, to jaki korzeń miał tam wpadać....? :mrgreen:

Aileen
Pacjent

Wysłany: 2013-07-09, 19:03   

bo to nie była pojedyncza ekstrakcja :roll:

kobieta_krk 
Pacjent

Wysłany: 2013-07-09, 19:06   

aaaaaaaa, teraz mam jasność:))))
Enyłej należy Ci się Odznaka Korzenia, który nie Wpadł do Zatoki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Aileen
Pacjent

Wysłany: 2013-07-09, 19:32   

dzięęęęęki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: aż się na głos zaśmiałam, dobrze, że mi szwy nie puściły :lol:

chcebycsoba 
Pacjent
odbiłam się od dna

Wysłany: 2013-07-09, 19:37   

Aileen - oj musiałaś się nieźle wystrachać, gratuluję zatem Twojemu Panu Doktorowi zachowania zimnej krwi i opanowania sytuacji! Brawo dla Was!
Co do finansów, to wzięłam po prostu za mały kredyt... a myślałam że będzie aż nadto i "na górkę"! I niestety bank nie przewiduje opcji zwiększenia kwoty kredytu :roll: , gdybym wtedy o tym wiedziała, to wzięłabym o "2 implanty" większy kredyt...

Kaweczko - ale co zabawne... ja bardzo lubię rozmawiać z Dr... w nieswojej sprawie, jakoś tak wtedy mam odwagi +1000, a w swojej sprawie -1000 :lol: .

A ja już zapomniałam o wczorajszych nakrętajkach. A miały być podobno upierdliwe przez kilka dni??? Ja nie wiem, jaki pies, taki właściciel - tj. wszystko się goi na mnie jak na psie??? :twisted:
Czyli od początku roku moje leczenie niedługo zamknę listą wziętymi kilkoma tabsami apapów [w tym sytuację, żeby znieczulić miejsce gdzie pierwszy raz była wkłuta igła ze znieczuleniem, tak bardzo mi to przeszkadzało :lol: ] i jednym tabsem przypisanym na receptę. Nieźle, co? :smile: :smile: :smile: Ktoś mnie pobije? :twisted:

koniczyna
Pacjent
zuch

Wysłany: 2013-07-09, 23:21   

Chcębyćsobą oprócz tego, że nie powinno się brać apapów, a właściwie niczego co zawiera paracetamol (bo rozrzedza krew i ogólnie jest beee), to OCZYWIŚCIE nikt Cię nie pobije. Jesteś DE BESTEST :mrgreen: Serio, serio.

Ja się trochę zębowo nudzę w tym miesiącu :twisted: :twisted: ale oczywiście nieustająco trzymam kciuki za Was wszystkich... może sobie jakiś most jeszcze 'szczelę' w te wakacje, a co :cool:

chcebycsoba 
Pacjent
odbiłam się od dna

Wysłany: 2013-07-09, 23:58   

Koniczyno - nie znam się na lekach :) ale chętnie poczytam w necie o tym paracetamolu, dziękuję :) . W życiu kupiłam z 3 opakowania tego, także myślę że umiar zachowany aż nadto :lol:

Pozdrawiam Cię cieplutko i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia z tytanem w paszczy ;) . Wpadaj choćby zapowiedzieć kontrole :) .

Polcia
Pacjent

Wysłany: 2013-07-10, 11:49   

Dziewczyny, a moze znacie kogoś od stawów żuchwowych i ich dysfunkcji dziiaj w nocy tak zaciskałam zeby ze az bola i malo co moge zjesc nie wiem czy wytrzymam do wrzesnia -.- jak ide spac to kładę zuchwa luźno zwisała, ale wiadomo czlowiek w nocy sie przekręci i wtedy ona sie zaciska ;/

Kaweczka
Pacjent

Wysłany: 2013-07-10, 12:30   

Poratujcie, bo nie wiem... :(
Umówiłam się na to usuwanie korzenia, a nie wzięłam pod uwagę tego, że w tym tygodniu wypada mi miesiączka :???: . W Internecie przeczytałam, że jest to przeciwwskazanie i teraz nie wiem, co robić - dzwonić do Pani Doktor i prosić o przełożenie ekstrakcji u Pana Doktora na przyszły tydzień, a próbować wcisnąć się do niej na leczenie jakiegoś ubytku czy normalnie jechać i wyrwać, tak jak było planowane? Zaznaczę, że zwykle miesiączkuję dość obficie i często czuję się osłabiona, więc może faktycznie lepiej nie ryzykować. Jak sądzicie? Cholercia.
Ostatnio zmieniony przez Kaweczka 2013-07-10, 12:42, w całości zmieniany 1 raz  

kobieta_krk 
Pacjent

Wysłany: 2013-07-10, 12:37   

Hmmmm.....już miałam pisać, żeby się tym nie przejmować, ale jak bywasz osłabiona....Może zadzwoń do nich, powiedz co i jak i zamiast usuwania będziesz miała zwykłe leczenie, tak żeby nie tracić terminu...?

chcebycsoba 
Pacjent
odbiłam się od dna

Wysłany: 2013-07-10, 12:38   

To już sama musisz zdecydować jak bardzo źle się czujesz. Bo to chyba chodzi o to, żeby pacjent "nie odpłynął". Także musisz się siebie zapytać czy nie zemdlejesz z tych dwóch powodów ;) .

Kaweczko, biorąc pod uwagę to, że korzonek to jest pikuś, to ja bym nie odwolywala. Ale jeśli masz w zwyczaju czuć się "lejąco" i beznadziejnie nawet podczas siedzenia przed kompem to lepiej sobie podróż odpuścić. Bo samo usunięcie to będzie chwilunia, może z 15min i już będziesz puszczona wolno.

Aileen
Pacjent

Wysłany: 2013-07-10, 12:57   

chcebycsoba kilka apapów?! jestes wielka! ja od wczoraj zażyłam już 2 ibupromy i na razie jest ok, ale mam tez w zapasie ketonal forte, jakby co :smile: dzisiaj oczywiście musiałam z lustereczkiem zaglądnąć sobie do dzioba i fiu fiu normalnie owerlok :mrgreen:
kaweczko u mnie zawsze chirurg pyta czy aby nie mam miesiączki, raz akurat miałam i mi przełożono wizytę więc coś w tym musi być. Wczoraj też mnie zapytał bo podobno miesiączka + upał na dworze to niesprzyjające warunki do usuwania zębów. U mnie pewnie też miała znaczenie wielkość zabiegów, może z jednym korzonkiem jest inaczej. Może zadzwoń do dentystki i zapytaj, ona w końcu wie czy to bedzie poważna ekstrakcja czy mała pierdółka.

chcebycsoba 
Pacjent
odbiłam się od dna

Wysłany: 2013-07-10, 13:09   

Aileen - hehe owerlok ;) - jeszcze mogl przyszyć jakąś biżuterię nadziasłową ;) kryształek svarowskiego czy cuś :lol: .

Chcebycsoba - 11 lipca
Aileen - 12 lipca, godz. 13:30 - (ściągnięcie szwów)

Kobieta_Krk - 15 lipca, godz. 8:00 [wizytę sponsoruje literka K :lol: ]
Aileen - 15 lipca, godz 11.00
PaniKara2 - 15 lipca
Koniczyna - 15 lipca, godz. 17:15

PaniKara2 - 16 lipca
Kaweczka - 19 lipca, godz. 10:00 - (K jak Kool Korzonek Kaweczki get out :lol: )
PaniKara2 - 23 lipca
PaniKara2 - 24 lipca
Janick - 26 lipca, godz. 9:30
Chcebycsoba - 29 lipca

sierpień:

Janick - 1 sierpnia, godz. 9:00
Janick - 8 sierpnia, godz. 11:00
Ostatnio zmieniony przez chcebycsoba 2013-07-10, 19:12, w całości zmieniany 1 raz  

Kaweczka
Pacjent

Wysłany: 2013-07-10, 13:13   

Dzwonie, dzwonie i sie chyba nie dodzwonie... Jak juz jednak uda mi sie skontaktowac z Pania Doktor, to dam znac, co i jak.

EDIT: Dodzwoniłam się po czterech próbach :D . Pani Doktor powiedziała, że lepiej nie ryzykować, więc z korzeniem pożegnam się dopiero w przyszły piątek :( . Chlip, z jednej strony super byłoby to mieć już za sobą...
Na wizytę do mojej Pani Dr na razie się nie umawiałam, bo tego piątku już wolnego nie miała, a ja nie wiem, jak mój przyszły tydzień będzie wyglądał. Chciałabym się jeszcze wcisnąć do niej w któryś dzień przed rwaniem, ale najwyżej zadzwonię jutro/w piątek jak już będę na 100% wiedziała, kiedy jestem wolna :) .

19.07. godz 10.00 - żegnamy korzeń

kobieta_krk 
Pacjent

Wysłany: 2013-07-10, 16:11   

no i cacy:))))

Odpowiedz do tematu